O nas

Kreatywność i współpraca

Naszym celem jest dostarczanie wyróżniających się aplikacji biznesowych wspieranych przez skalowalne rozwiązania serwerowe z wykorzystaniem infrastruktury chmury publicznej lub prywatnej. Nasze usługi obejmują pełen cykl budowy i wdrożeń rozwiązań aplikacyjnych, które są dostępne dla Klientów na masową skalę, siedem dni w tygodniu.

Do realizacji aplikacji wykorzystujemy nowoczesne technologie, których właściwe zastosowane w określonych obszarach pozwala naszym Klientom osiągać przewagę konkurencyjną m.in. poprzez dostarczanie do swoich usług wartości dodanej, zwiększenie sprzedaży czy obniżeniu kosztów. W celu osiągnięcia optymalnego rezultatu działamy w ścisłej współpracy z Klientem, a będąc partnerem technologicznym, doradzamy przy wyborze technologii uzupełniając kreatywne pomysły biznesowe w taki sposób, aby projektowane rozwiązania uzyskały najwyższy zwrot z inwestycji.

Powszechność dostępnych inteligentnych urządzeń i technologii umożliwia dotarcie do masowego konsumenta w sposób niezwykle prosty i tani, a nasze aplikacje tworzą platformę komunikacyjną, która w sposób komfortowy, przejrzysty i przyjemny pomaga mu w codziennych czynnościach zapewniając najwyższy user experience.

Doświadczenie i nowoczesność

Ultro tworzą inżynierowie i konsultanci z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie budowy rozwiązań aplikacyjnych w różnorodnych firmach sektora finansowego. Posiadamy szerokie kompetencje architektoniczne i technologiczne oraz doświadczenie w różnych metodykach budowy aplikacji i prowadzenia projektów. Rozwiązujemy problemy biznesowe we współpracy z Klientem, w najprostszy możliwy sposób poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie z projektów o różnej skali złożoności, oferujemy klientom indywidualne podejście selektywnie dobierając narzędzia i metodykę budowy aplikacji oraz prowadzenia projektu. Niezależnie od technologii czy projektu w centrum naszej uwagi zawsze pozostaje kwestia spełnienia potrzeb biznesowych klientów oraz user experience użytkowników aplikacji.

Praca z wymagającymi klientami sektora finansowego nauczyła nas dbania o szczegóły techniczne rozwiązania, jakość dostarczanych produktów i bezpieczeństwo danych osobowych i finansowych. Wartości te są naszą dewizą w każdym prowadzonym projekcie.

Zapraszamy do owocnej współpracy